Nowe pożyczki bez baz danych koszalin

Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które dedykują swoje usługi dla ustalonej grupy docelowej. Robią tak też firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla poniektórych firm pożyczkowych tendencja kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy kierują się tutaj normami psychologii. Panie uważane są za bardziej uczuciowe i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Prócz tego, według tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety kolekcjonerzy. Nakierowując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją propozycję do pań, którym nie starcza pieniędzy do następnej wypłaty, a koniecznie muszą kupić sobie kolejną parę gustownych butów, żeby polepszyć sobie nastrój. Naturalnie to duże przerysowanie, ale na tej bazie podtrzymuje się marketing dedykowanych dla pań „chwilówek„. 
Nowe pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” i „Kobieta z klasą”
    
Nowe pożyczki bez baz danych to możliwość dla zabieganych, którzy pragną prędkiego zastrzyku gotówki bez daremnych formalności. Oferują pożyczki w 15 minut, bez opuszczania domu. „Pani Pożyczka” oferuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. By otrzymać prędką pożyczkę wystarczy wysłać formularz aplikacyjny. Żądana jest również autoryzacja, najczęściej w formie przelewu drobnej sumy na konto firmy. Po kontroli oczekujemy już wyłącznie na prędki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, ze wielkim prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Oczywiście tak jak w wypadku innych pożyczek panowie nie są w tym miejscu dyskryminowani. Chodzi tylko o wynalezienie grupy docelowej pośród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowiutkie pożyczki bez baz danych.  Wystarczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiusieńką torebkę, gdyż wolumen pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w przypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za prędkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby mogą uskutecznić jeszcze tego samego dnia, jeśli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania została wyłączona.